Wiadomości Klubowe

 Mistrzostwa Polski młodzików 

Na poznańskiej Malcie w dniach 27-29 czerwca odbyły się kajakowe Mistrzostwa Polski Młodzików.  Nasi młodzi zawodnicy startowali w wyścigach na 2000 metrów  i wywalczyli :

C - 1    (kandyjka)   V m. Piotr  Wilkowski

K - 1    (kajak)        VII m.  Malwina  Włoch

K - 1                      24 m.  Aleksandra Wojewódzka

K- 1                       25 m.  Natalia  Labuda 

 

Niecodzienne dni w historii naszego klubu.

Trzech naszych zawodników przedstawicieli sekcji : łuczniczej , kajakowej i tenisa stołowego będzie startowało   w tym samym czasie na Mistrzostwach Świata i Europy.

Najszybciej rywalizację na Mistrzostwach Europy Kadetów w tenisie stołowym rozpoczyna      Tomasz Wiśniewski. Mistrzostwa odbędą się w Pradze w dniach 10-19.07.2009 r.

Dwa dni później  do rywalizacji na Łuczniczych Mistrzostwach Świata  Juniorów młodszych  przystąpi Michał Kot. Mistrzostwa odbędą się w  dniach 12-19 lipca br. w Ogden w amerykańskim stanie Utah .

Natomiast  w dniach 16-19 lipca 2009 roku w Poznaniu  odbędą się  Mistrzostwa Europy Juniorów w kajakarstwie  gdzie  będzie startował Paweł Szandrach.

Takie dni aby trzech zawodników różnych sekcji jednego klubu startowało w tym samym czasie na Mistrzostwach Świata i Europy są niecodzienne i niezmiernie miłe. Teraz będziemy oczekiwać na wieści o wynikach. 

 Kajakarstwo

Ostatni  sprawdzian  Pawła Szandracha  który  przygotowuje się do Mistrzostw Europy Juniorów (17-19.07.2009 Poznań) miał miejsce podczas Międzynarodowych regat kajakowych w Bydgoszczy.  Paweł startował w trzech konkurencjach :  K -4   1000 metrów   I miejsce , K – 2  500 metrów II            i    K -1 500 metrów  gdzie  był   II.


EasySend logo pion rgb