Wyniki

wyniki 2017 rok

Mistrzostwa Polski Juniorów w Bydgoszczy

Karol Światkowski

K -1   5000 metrów

VII miejsce

Tatiana Serafin

C-1     500 metrów

VIII miejsce

Tatiana Serafin

C -1    200 metrów

VIII miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Bydgoszczy

Natalia Siemieniuk

C – 1   5000 metrów

II miejsce

Natalia Siemieniuk

C – 1   1000 metrów

II miejsce

Paulina Sadowska

Emilia   Bokun

C - 2 500 metrów

V miejsce

Paulina Sadowska

C – 1     500 metrów

II miejsce F.b.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Bydgoszczy

Róża Jurzick

Tatiana Serafin

C – 2   500 metrów

V miejsce

Róża Jurzick

C – 1   200 metrów

VIII m.Fb

Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym w Gorzowie

Róża Jurzick Tatiana Serafin

C–2   23,2 km seniorek

IV miejsce

Tatiana Serafin

C –1 23,2 km seniorek

VI miejsce

Karol Świątkowski

K –1 23,2 km. juniorów

VI miejsce

Kacper Kowalcze

C –1 8,4 km. młodzików

X miejsce

Długodystansowe Mistrzostwa Polski   w Augustowie

Tatiana Serafin

C–1   5000 m. juniorek

II miejsce

Paulina Sadowska

C –1 5000 m. juniorek

IV miejsce

Karol Świątkowski

K –1 10 000 m. juniorów

IV miejsce

Kacper Kowalcze

C –1 5000m. młodzików

VI miejsce

Emilia Bokun

C –1 5000 m. jun. mł.

X miejsce

Regaty Międzynarodowe w Racicach „Puchar Nadziei Olimpijskich

W reprezentacji startowała Natalia Siemieniuk która w wyścigu C-2 1000 metrow wywalczyła VII miejsce w Finale A.            

Partenrką w załodze była Dorozinska Justyna z klubu Cresovia Białystok.

wyniki 2016 rok

Mistrzostwa Polski Juniorów w Poznaniu

Róża   Jurzick

C -1   200 metrów

III miejsce

Róża   Jurzick

C -1   500 metrów

IV miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Poznaniu

Karol Świątkowski

K – 1   5000 metrów

II miejsce

Karol Świątkowski

K – 1   1000 metrów

III miejsce

Tatiana Serafin

C - 1 3000 metrów

VI miejsce

Tatiana Serafin

C – 1     500 metrów

VIII miejsce

Natalia Siemieniuk

C- 1    3000 metrów

X miejsce

Natalia Siemieniuk

C- 1 500 metrów

II miejsce Fb.

Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym w Olsztynie

Róża Jurzick

C–1   19,2 km jun.

II miejsce

Tatiana Serafin

C –1 19,2 km jun.

III miejsce

Karol Świątkowski

K –1 16 km. jun.mł.

III miejsce

Natalia Siemieniuk

C –1 16 km. jun.mł.

V miejsce

Mistrzostwa Świata

 Brązowy medal Pawła Szandracha na Mistrzostwach Świata Juniorów.

 Moskwa, była w dniach 31.07-2.08.2009  areną zmagań najlepszych kajakarzy juniorów . Nasz Mistrz Europy z Poznania  wraca z tych regat z  wielkimi  sukcesami  . Pierwszy dzień finałów zakończył się zdobyciem III miejsca i brązowego medalu w wyścigu  czwórek na 1000 metrów.

W drugim dniu finałów Paweł bardzo dobrze  popłynął  na kajaku jedynce na dystansie 500 metrów gdzie zajął IV miejsce  oraz na czwórce 500 metrów  V miejsce. 

 

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Europy

W dniach  17-19 lipca  2009 roku  w Poznaniu  odbyły się kajakowe Mistrzostwa Europy Juniorów.

Mistrzostwo Europy   zdobył  zawodnik naszego Klubu   

PAWEŁ  SZANDRACH

Który  zdecydowanie wygrał  wyścig  na  500  metrów.  Paweł  wraz z  kolegami zdobył też srebrny medal  i tytuł  Wicemistrza  Europy  w  czwórce  na dystansie  1000 metrów .

Teraz  przed nim start za dwa tygodnie w Mistrzostwach Świata juniorów w Moskwie.

Paweł Szandrach jest drugim   juniorem  w historii polskiego kajakarstwa który zdobył tytuł mistrza Europy na jedynce.  

Poniżej  przedstawiamy  oficjalne wyniki dwóch wyścigów  w których Paweł  zdobył  Mistrzostwo I Wicemistrzostw Europy.

Czytaj więcej...

Medale na Mistrzostwach Polski w Maratonie kajakowym

W Ostródzie w dniach 6-7.X.2012 roku odbyły się  XXVI  Otwarte Mistrzostwa Polski w Maratonie

Czytaj więcej...


EasySend logo pion rgb