Udane starty naszych zawodników

Kajakarstwo - Gd.8.06.2009

Paweł Szandrach  wygrał  wyścig jedynek kajakowych na dystansie 500 rozegranych w Bydgoszczy regatach eliminacyjnych juniorów. W wyścigu na 1000 metrów był VII.

Na zakończenie regat otrzymał powołanie na obóz jak i Mistrzostwa Europy Juniorów które odbędą się 18-19 lipca w Poznaniu.  Na mistrzostwach ma startować w jedynce 500 m. oraz w kajakowej dwójce.

Tenis Stołowy - Gd.8.06.2009

W rozegranym sobotnim meczu barażowy  nasz zespół pokonał  7 : 3 MKS TRASKO Ostrzeszów II  i awansował do I Ligi . Grającym  trenerem jest Karol Skolimowski.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom.

Łucznictwo - Gd.8.06.2009

Polski Związek Łuczniczy  powołał  do reprezentacji  Polski na międzynarodowe zawody do Mediolanu ;

Karolinę  Kijewską  oraz Tomasza  Taratuta.

Jest to bardzo ważny sprawdzian zwłaszcza dla Karoliny bo kandyduje do wyjazdu na Mistrzostwa Świata kadetek.

Kajakarstwo

Bardzo dobry występ Pawła Szandracha na międzynarodowych regatach juniorów w Piestanach.

Na tych regatach Paweł należał do najlepszych zawodników naszej reprezentacji zdobywając trzy medale:

złoty na dwójce z Rafałem Rosolskim  na 500 metrów,

srebrny na jedynce 500 metrów  oraz srebrny na dwójce na 1000 metrów z Michałem Grzesiem.

Były to regaty kontrolne przed lipcowymi Mistrzostwami Europy w Poznaniu,

Tenis Stołowy

Nasze Panie wygrały mecze barażowe  i uzyskały awans do I ligi.

Pierwszy mecz w Gdańsku zremisowały 5 : 5 z UKS Sucha Koszalinska  ale bardzo dobrze zagrały mecz rewanżowy  i wygrały 6 : 4.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodniczkom i ich trenerowi  Piotrowi Kowalczukowi !

Panowie mają już za sobą  pierwszy mecz barażowy  z MKS TRASKO Ostrzeszów II  i  po zwycięstwie 8 : 2 są  w bardzo dobrej sytuacji przed meczem rewanżowym w Gdańsku.

Łucznictwo

Bardzo dobrze strzelała nasza  zawodniczka Karolina Kijewska na I pucharze Europy Juniorów w Legnicy zajmując   XI miejsce w kadetkach ( najlepsza z Polek)

Karolina Kijewska  zajmując II miejsce w I rundzie Pucharu Polski Juniorów  zdobyła kwalifikacje do startu w

Olimpiadzie Młodzieży . Kwalifikacje zdobył  też Maciej Plewa zajmując XI miejsce.