Smocze łodzie podczas Dni Gdańska 2015

W dniach 23-24.05 na Motławie odbyły się organizowane przez nasz klub  "XI regaty Smoczych Łodzi z okazji "Dni Gdańska". Pierwszego dnia regat  nasza załoga w kategorii Sport  MIKST  zwycieżyła zdobywając złote medale

natomiast drugi dzień regat  to zwycięstwo  w konkurencji Sport OPEN  i  II miejsce w  wyścigu Kobiet na łodziach 10 osobowych. Regaty te były dobrym sprawdzianem  w ramach przygotowań do  tegorocznych Mistrzostw Polski.Gratulujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom wyników i życzymy udanego startu na regatach w Berlinie w dniu 30.05.2015 roku. Dziękujemy wszystkim drużynom za uczestnictwo i zapraszamy na obchody Święta Miasta w 2016 roku.

szczegółowe wyniki regat w dniach 23-24.05.2015

 DSCN0078

Nasze panie w drodze na start kolejnego wyścigu.


EasySend logo pion rgb