Pierwsze regaty "Pucharowe " sezonu 2013

W  dniu 11.05.2013  odbyły się  VII Chełmińskie Regaty Łodzi Smoczych zaliczane do "Pucharu Polski"
na których zwyciężyła  nasza załoga w kategorii  MIKST SPORT na 500 metrów. Natomiast w kategorii SPORT OPEN zajęła II miejsce ulegając
Mistrzom Polski Spójni Warszawa.
Na tych zawodach przeprowadzilśmy" eksperyment" szkoleniwy wystawiając do składu (seniorów) 8 juniorów  którzy przygotowują się do startu
w Mistrzostwach Świata w Szeged. Był to bardzo dobry występ na poczatku sezonu i efekt solidnie przepracowanego okresu przygotowawczego oraz majowej 4 dniowej konsultacji szkoleniowej.

                               WYNIKI
         VII Chełmińskie Regaty Łodzi Smoczych 
                             11. 05. 2013

Konkurencje zaliczane do Pucharu Polski

 

  Sport  MIKST  I eliminacja    500 m.              

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

Spójnia Warszawa

2

2:04:05

II

PKP Gdańsk

1

2:04:49

III

MMKS Gdańsk

3

2:22:82

 

  Sport  MIKST   II eliminacja    500 m.         

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

MRKS Gdańsk

2

2:02:72

II

Spójnia Warszawa II

1

2:04:32

III

PG Smoki Północy Gdańsk

3

2:04:93

 

    SPORT  MIKST   Półfinał   500 m            

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

PG Smoki Północy Gdańsk

3

2:03:58

II

Spójnia Warszawa II

2

2:04:02

III

PKP Gdańsk

1

2:04:45

 

   SPORT  MIKST    FINAŁ  B  500m.        

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

Spójnia Warszawa II

1

2:05:58

II

PKP Gdańsk

3

2:07:11

III

MMKS Gdańsk

2

2:12:48

 

   SPORT  MIKST   FINAŁ A     500 m.       

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

MRKS Gdańsk

2

2:00:10

II

Spójnia Warszawa

1

2:02:74

III

PG Smoki Północy Gdańsk

3

2:05:78

 

 SPORT  OPEN   I eliminacja   500m   

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

Spójnia Warszawa

2

2:02;16

II

PG Smoki Północy Gdańsk

3

2:03:16

III

Słodki Smok Malbork

1

2:09:94

 

 SPORT   OPEN  II eliminacja   500m.            

miejsce

Nazwa załogi

tor

czas

I

MRKS Gdańsk

2

2:05:39

II

PKP Gdańsk

3

2:11:45

III

MMKS Gdańsk

1

2:29:56

  

SPORT OPEN   półfinał      500 m          

miejsce

Nazwa załogi

tor

czas

I

PG Smoki Północy Gdańsk

1

2:03:05

II

PKP Gdańsk

2

2:05:68

III

Słodki Smok Malbork

3

2:13:89

 

  SPORT OPEN   FINAŁ  B    500m.          

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

PKP Gdańsk

3

2:09:48

II

Słodki Smok Malbork

2

2:12:76

III

MMKS Gdańsk

1

2:14:04

 

  SPORT  OPEN FINAŁ A      500m.  biegiem Memoriałowym  im. Daniela Brydy

          

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

Spójnia Warszawa

3

1:57;58

II

MRKS Gdańsk

1

1:57:99

III

PG Smoki Północy Gdańsk

2

2:02:65

 



EasySend logo pion rgb