Łodzie Smocze

Trzeci, ostatni dzien Mistrzostw Europy Reprezentacji Narodowych Amsterdam 2010

Dzisiejszy dzień był ostatnim dniem Mistrzostw Europy Reprezentacji Narodowych. W dniu dzisiejszym Osady startowały na dystansie 500m.

Wyniki Reprezentacji, w której startowali zawodnicy naszego Klubu na dystansie 500m:

JUNIOR MIXED miejsce 2

JUNIOR OPEN miejsce 3

PREMIER MIXED miejsce 6

PREMIER OPEN miejsce 5

Ponadto złoto zdobyła Reprezentacja Polski w kategorii:

GRAND SENIOR MIXED (powyżej 50 lat)

GRAND SENIOR OPEN (powyżej 50 lat)

Nasze Reprezentacje wyjeżdżają już z Amsterdamu. Po trzech dniach zmagań na torach regatowych i dużych sukcesach wracają do Gdańska, Malborka, Olsztyna, Warszawy, Chełmna, Wrocławia, Szczecina.

DO

Wyniki IX Mistrzostw Europy Reprezentacji Narodowej Polski Amsterdam 2010

Na stronie Polskiej Federacji Łodzi Smoczych znajdują się bardzo fajnie opracowane przez Sławka Boruckiego wyniki IX Mistrzostw Europy Reprezentacji Narodowej Polski w Amsterdamie w dniach 13-15.08.2010r.

Link do strony PFŁS:

http://www.dragonboat.pl/

DO

 

Wyniki Regat Łodzi Smoczych, Olsztyn 11.09.2010r.


Wyniki Regat Łodzi Smoczych, które odbyły się w Olsztynie w dniu 11.09.2010r.
Wyścig w kategorii SPORT OPEN oraz SPORT MIKST na dystansie 500 m zaliczany jest do klasyfikacji Pucharu Polski.

files/wyniki%20Olsztyn%202010_09_11%20klasyfikacja.pdf

JESTEŚMY MISTRZAMI POLSKI ŁODZI SMOCZYCH NA DŁUGIM DYSTANSIE

Wyniki Długodystansowych Mistrzostw Polski Łodzi Smoczych, które odbyły się w dniu 02.10.2010r. w Malborku:

Kategoria SPORT SENIOR MIKST dystans 5200m:

Miejsce I          MRKS Gdańsk
Miejsce II         SPÓJNIA I Warszawa
Miejsce III        DRAGON Chełmno
Miejsce IV        PKP Gdańsk
Miejsce V         SPÓJNIA II Warszawa
Miejsce VI        PSZS Malbork
Miejsce VII       DRUKARZ Warszawa

Kategoria SPORT SENIOR OPEN dystans 5200m:

Miejsce I          MRKS Gdańsk
Miejsce II         SPÓJNIA Warszawa
Miejsce III        OKS Olsztyn
Miejsce IV        DRAGON Chełmno
Miejsce V         DRUKARZ Warszawa

Kategoria SPORT JUNIOR OPEN dystans 3900m
:

Miejsce I         MRKS Gdańsk
Miejsce II        PSZS Malbork
Miejsce III       PKP Gdańsk
Miejsce IV       DRAGON Chełmno

Wyniki:
files/2010_10_wyniki_dmp.pdf

Wkrótce szersza relacja.




EasySend logo pion rgb