Wyniki

Archiwum wyników

Zestawienie wyników zawodników naszego klubu na  MIstrzostwach Polski w historii klubu:

 

ROK  otwarte tory    hala
2017  wyniki     wyniki
 2016 wyniki   wyniki
 2015  wyniki   wyniki
 2014  wyniki   wyniki
2013 wyniki   wyniki
       

Mistrzostwa Świata

łucznictwo

W dniach 12-19 lipca br. w Ogden w amerykańskim stanie Utah
odbędą się Mistrzostwa Świata Juniorów w łucznictwie.
Uczestniczyć będzie 650 zawodniczek i zawodników z 58 krajów, w tym 12 z Polski.

W reprezentacji Polski wystąpi nasz zawodnik  Michał Kot.

Czytaj więcej...

Halowe Mistrzostwa Województwa

   

W Y N I K I

     
 

Halowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego

   

Gdynia 29.03.2009

 

   
             
 

Dzieci  dziewczęta

10 m.

     
             

Miejsce

Nazwisko

Imię

Rok ur.

        Klub

 

wynik

1

Czapla

Magdalena

1999

UKS Kuźnia Kowale

258

2

Jabłońska

Jagoda

1997

UKS Morświn Gdynia

252

             
 

Dzieci chłopcy

10 m.

     
             

Miejsce

Nazwisko

Imię

Rok ur.

        Klub

wynik

1

Konarski

Sebastian

1998

MRKS Gdańsk

278

2

Walder

Adam

1998

UKS Morświn Gdynia

253

3

Kazana

Jacek

1997

SRS “Lech” Kościerzyna

252

4

Mielnik

Hubert

1999

UKS Morświn Gdynia

246/4/4

5

Damecki

Jan

1999

UKS Kuźnia Kowale

246/4/2

6

Malinowski

Wojciech

1998

UKS Kuźnia Kowale

245

7

Nowak

Kacper

1997

UKS Oruniak Gdańsk

218

8

Kaniewski

Jan

1998

UKS Kuźnia Kowale

212

9

Piotrowski

Jan

2000

UKS Kuźnia Kowale

200

10

Jemioł

Bartosz

2001

UKS Kuźnia Kowale

184

11

Rachwalik

Jakub

1997

UKS Oruniak Gdańsk

179

12

Jach

Marcin

2000

UKS Kuźnia Kowale

171

13

Żakliński

Nikodem

2000

UKS Kuźnia Kowale

165

14

Parada

Hubert

2001

UKS Kuźnia Kowale

114

15

Banach

Filip

2001

UKS Kuźnia Kowale

102

             
 

Młodzicy

 

15 m.

     
             

Miejsce

Nazwisko

Imię

Rok ur.

        Klub

wynik

1

Hefta

Piotr

1995

MRKS Gdańsk

294

2

Kobiela

Tymoteusz

1996

UKS Kuźnia Kowale

273

3

Gostomski

Paweł

1996

UKS Kuźnia Kowale

245

4

Chmielewski

Piotr

1995

UKS Morświn Gdynia

218

5

Piotrowski

Bartosz

1996

UKS Kuźnia Kowale

201

6

Świder

Wojciech

1995

UKS Morświn Gdynia

185

7

Kamiński

Szymon

1996

UKS Kuźnia Kowale

172

             
 

OPEN  Kobiet

18 m.

     
             

Miejsce

Nazwisko

Imię

Rok ur.

        Klub

wynik

1

Kijewska

Karolina

1994

MRKS Gdańsk

527

2

Gosz

Dorota

1990

MRKS Gdańsk

524

3

Cholewczyńska

Anna

1993

MRKS Gdańsk

471

4

Garnik

Kalina

1993

MRKS Gdańsk

462

5

Walawska

Malgorzata

1968

UKS Morświn Gdynia

295

6

Agdan

Daria

1993

UKS Morświn Gdynia

257

7

Moes

Anna

1967

UKS Morświn Gdynia

214

             
 

OPEN Mężczyzn

18 m.

     
             

Miejsce

Nazwisko

Imię

Rok ur.

        Klub

wynik

1

Taratuta

Tomasz

1990

MRKS Gdańsk

544

2

Lewandowski

Krzysztof

1992

MRKS Gdańsk

540

3

Dłużewski

Karol

1992

MRKS Gdańsk

534/20

4

Plewa

Maciej

1993

MRKS Gdańsk

534/19

5

Bułyk

Janusz

1956

Plexiform

Sopot

526

6

Kot

Michał

1993

MRKS Gdańsk

489

7

Sobczyk

Maciej

1972

Plexiform

Sopot

480

8

Łończuk

Krzysztof

1952

UKS Morświn Gdynia

466

9

Grzymski

Karol

1991

MRKS Gdańsk

463

10

Maniszewski

Jacek

1968

Plexiform Sopot

 

462

11

Hermaszewski

Radosław

1978

Plexiform

Sopot

451

12

Słomiński

Leszek

1961

SRS “Lech” Kościerzyna

445

13

Mielnik

Marek

1972

UKS Morświn Gdynia

436

14

Moes

Maurycy

1964

UKS Morświn Gdynia

385

15

Chmielewski

Marcin

1984

SRS “Lech” Kościerzyna

344

16

Kalkowski

Wiesław

1968

SRS “Lech” Kościerzyna

340

17

Hubeny

Jakub

1994

UKS Morświn Gdynia

276

18

Karczewski

Krzysztof

1993

SRS “Lech” Kościerzyna

185

19

Prósinowski

Piotr

1989

UKS Morświn Gdynia

173

             
 

Juniorzy

 

18 m.

     
             

Miejsce

Nazwisko

Imię

Rok ur.

        Klub

wynik

1

Lewandowski

Krzysztof

1992

MRKS Gdańsk

540

2

Dłużewski

Karol

1992

MRKS Gdańsk

534

3

Grzymski

Karol

1991

MRKS Gdańsk

463

             
 

Juniorki Młodsze

18 m.

     
             

Miejsce

Nazwisko

Imię

Rok ur.

        Klub

wynik

1

Kijewska

Karolina

1994

MRKS Gdańsk

527

2

Cholewczyńska

Anna

1993

MRKS Gdańsk

471

3

Garnik

Kalina

1993

MRKS Gdańsk

462

4

Agdan

Daria

1993

UKS Morświn Gdynia

257

             
 

Juniorzy Młodsi

18 m.

     
             

Miejsce

Nazwisko

Imię

Rok ur.

        Klub

wynik

1

Plewa

Maciej

1993

MRKS Gdańsk

534

2

Kot

Michał

1993

MRKS Gdańsk

489

3

Hubeny

Jakub

1994

UKS Morświn Gdynia

276

4

Karczewski

Krzysztof

1993

SRS “Lech” Kościerzyna

185


EasySend logo pion rgb