Mistrzostwa Europy

W dniach  17-19 lipca  2009 roku  w Poznaniu  odbyły się kajakowe Mistrzostwa Europy Juniorów.

Mistrzostwo Europy   zdobył  zawodnik naszego Klubu   

PAWEŁ  SZANDRACH

Który  zdecydowanie wygrał  wyścig  na  500  metrów.  Paweł  wraz z  kolegami zdobył też srebrny medal  i tytuł  Wicemistrza  Europy  w  czwórce  na dystansie  1000 metrów .

Teraz  przed nim start za dwa tygodnie w Mistrzostwach Świata juniorów w Moskwie.

Paweł Szandrach jest drugim   juniorem  w historii polskiego kajakarstwa który zdobył tytuł mistrza Europy na jedynce.  

Poniżej  przedstawiamy  oficjalne wyniki dwóch wyścigów  w których Paweł  zdobył  Mistrzostwo I Wicemistrzostw Europy.

 

RESULTS

  Race No. 160

K1 JUN MEN 500

Sunday, 19.07.2009

09.48  

   

 

F A 1/ 1  

 

1

5


POL

610

SZANDRACH PAWEL

1:40.216


    

    

    

   

2

8


ESP

170

CUBELOS FRANCISCO

1:41.564
1.348


    

    

    

   

3

6


HUN

320

DOMBVARI BENCE

1:42.232
2.016


    

    

    

   

4

3


RUS

682

DUZ SERGEY

1:42.396
2.180


    

    

    

   

5

4


BLR

32

MIADZVEDZEV PAVEL

1:42.896
2.680


    

    

    

   

6

2


GBR

260

TERRY DEAN

1:44.216
4.000


    

    

    

   

7

9


DEN

139

JORGENSEN RASMUSSEN

1:45.404
5.188


    

    

    

   

8

7


POR

624

ROCHA CARLOS

1:45.952
5.736


    

    

    

   

9

1


FRA

243

VAL PIERRICK

1:46.416
6.200


    

    

    

   

 

Chief Official:

Elly Muller

Water:

16 °C

Chief Finishing:

Blanka Badurova

Air:

15 °C

Course Umpire:

S.Raziunas, G.Toth

Wind Force:

2 m/s

Starter:

M.Letienne

Direction:

W

 

RESULTS

  Race No. 154

K4 JUN MEN 1000

Saturday, 18.07.2009

17.01  

   

 

F A 1/ 1  

 

1

4


RUS

682
679
722
716

DUZ SERGEY
CHARKOV VLADIMIR
VOSTRIKOV ALEXEY
TAMONOV MIKHAIL

2:57.492

40.85 (1)
    
1:25.16 (1)
    
2:10.81 (1)
    

   

2

6


POL

610
570
572
604

SZANDRACH PAWEL
FILIPIAK TOMASZ
GRZEŚ MATEUSZ
ROSOLSKI RAFAŁ

2:58.960
1.468

46.62 (8)
5.77     
1:27.50 (3)
2.34     
2:12.90 (2)
2.09     

   

3

5


ESP

184
164
194
200

OTERO PAULINO
CAMPO GABRIEL
ROBLES MANUEL
TORO CRISTIAN

2:59.312
1.820

41.23 (2)
0.38     
1:26.96 (2)
1.80     
2:13.10 (3)
2.29     

   

4

7


BLR

22
51
30
24

DUDZIK IHAR
SKURAT PAVEL
LAPUKHOV KIRYL
HARETSKI MIKALAI

3:00.604
3.112

43.46 (4)
2.61     
1:27.71 (4)
2.55     
2:14.74 (5)
3.93     

   

5

8


HUN

410
379
377
323

TOTH ATTILA TAS
NYEMESOK MATE
NOE BALINT
FAZEKAS NANDOR

3:00.732
3.240

42.47 (3)
1.62     
1:29.66 (6)
4.50     
2:14.44 (4)
3.63     

   

6

9


CZE

111
128
116
94

MACH MARTIN
VOLTR TOMAS
NEMEC TOMAS
DOSTAL JOSEF

3:02.444
4.952

49.30 (9)
8.45     
1:31.78 (9)
6.62     
2:17.41 (9)
6.60     

   

7

3


ITA

452
455
445
444

GALEOTTI LEON GEORGE
GIANNINI MAURIZIO
CRENNA MAURO
COLOMBI JACOPO

3:02.520
5.028

45.50 (7)
4.65     
1:30.72 (7)
5.56     
2:15.46 (7)
4.65     

   

8

2


FRA

223
233
228
243

BAYLE PIERRICK
JULLIEN PAUL ANTOINE
CLIN REMI
VAL PIERRICK

3:03.884
6.392

45.17 (6)
4.32     
1:31.21 (8)
6.05     
2:16.96 (8)
6.15     

   

9

1


NOR

560
562
553
551

SOLBERG MORTEN A
SOLHAUG JO SONDRE
MINDE MORTEN
HJEMDAL LARS

3:04.088
6.596

44.52 (5)
3.67     
1:28.36 (5)
3.20     
2:15.13 (6)
4.32     

   

 

Chief Official:

Elly Muller

Water:

17 °C

Chief Finishing:

Blanka Badurova

Air:

25 °C

Course Umpire:

J.Dethise, R.Zarańska

Wind Force:

6 m/s

Starter:

B.Kasprzak

Direction:

W


EasySend logo pion rgb