Mistrzostwa Województwa w Łucznictwie

W dniu 9.06.2013 roku na naszych torach łuczniczych w Gdańsku przy ul. Załogowej  odbyły się Mistrzostwa Województwa .
W zawodach udział brało 5 klubów łuczniczych a nasi zawodnicy wykazali się dobrym przygotowaniem do sezonu .
Najważniejsze starty czyli mistrzostwa Polski przed nimi.
szczegółowe wyniki są następujące:
               
  Młodziczka  Starsza          
Miejsce Nazwisko Imię rok ur. klub 50 m. 30 m. razem
I Ciszewska Marta 1998 MRKS Gdańsk 279 314 593
II Pyzowska Paulina 1998 MRKS Gdańsk 267 297 564
III Szczepańska Natalia 1998 UKS Kuźnia Kowale 268 290 558
IV Kucharczyk Katarzyna 1998 MRKS Gdańsk 271 281 552
V Wysocka Dominika 1998 MRKS Gdańsk 243 284 527
VI Wolter  Katarzyna 1998 UKS Tarcza  Kolbudy 100 118 218
               
               
  Młodzik Starszy            
Miejsce Nazwisko Imię rok.ur. klub 50 m. 30 m. razem
I Konarski Sebastian 1998 MRKS Gdańsk 308 323 631
II Miazga Mikołaj 1998 MRKS Gdańsk 297 298 595
III Jankowski Jonatan 1998 MRKS Gdańsk 261 297 558
               
               
  Juniorki  Młodsze          
Miejsce Nazwisko Imię rok ur. Klub 60 m. 60 m. razem
I Wosek Monika 1996 MRKS Gdańsk 253 220 473
               
               
  Juniorzy  Młodsi          
Miejsce Nazwisko Imię  rok ur. Klub 60 m. 60 m. razem
I Ciszewski Paweł 1997 MRKS Gdańsk 243 251 494
               
               
               
  Seniorzy            
Miejsce Nazwisko Imię rok ur. klub 70 m. 70 m. razem
I Taratuta Tomasz 1990 MRKS Gdańsk 320 311 631
II Dłużewski Karol 1992 MRKS Gdańsk 286 293 579
III Lewandowski Marek 1964 MRKS Gdańsk 291 278 569
IV Grzymski Karol 1991 MRKS Gdańsk 290 272 562
V Łończuk Krzysztof 1952 UKS Morświn Gdynia 261 279 540
VI Dras Piotr 1965 UKS Morświn Gdynia 214 196 410
               
               
  Młodziczki            
Miejsce Nazwisko Imię rok ur. klub 40 m. 20 m. razem
I Czapla Magdalena 1999 UKS Kuźnia Kowale 306 305 611
II Ciszewska Zofia 2000 MRKS Gdańsk 288 314 602
III Dyrka Daria 1999 UKS Tarcza Kolbudy 245 297 542
IV Bandura Kornelia 2000 MRKS Gdańsk 243 287 530
V Nowicka Roksana 2000 UKS Tarcza Kolbudy 143 202 345
               
               
  Młodzicy            
Miejsce Nazwisko Imię rok ur. klub 40 m. 20 m. razem
I Pyzowski Oskar 2000 MRKS Gdańsk 265 274 539
II Szumacher Karol 1999 UKS Oruniak 207 284 491
III Koralewski Jędrzej 2000 UKS Tarcza Kolbudy 150 251 401
IV Dabrowski Michał 1999 UKS Kuźnia  Kowale 196 199 395
               
               
  Dzieci - dziewczynki          
Miejsce Nazwisko Imię rok.ur. klub 20 m. 20 m. razem
I Chilczuk Martyna 2001 UKS Kuźnia Kowale 202 319 521
               
               
               
  Dzieci - chłopcy           
Miejsce Nazwisko Imię rok ur. klub 20 m. 10 m razem
I Parada Hubert 2001 UKS Kuźnia Kowale 312 349 661
II Murglin Wiktor 2002 UKS Tarcza  Kolbudy 305 348 653
III Celiński-Drozd Bartosz 2001 UKS Kuźnia  Kowale 292 324 616
IV Piwnicki Adam 2001 UKS Kuźnia Kowale 265 327 592
V Świetlicki  Antoni 2001 UKS Kuźnia Kowale 277 305 582
VI Murglin Patryk 2003 UKS Kuźnia Kowale 237 302 539
VII Dąbrowski Kuba 2001 MRKS Gdańsk 201 285 486
VIII Waszczur Mikołaj 2001 MRKS Gdańsk 175 307 482
               
        Sędzia Główny      
               
        Ewa Dajska-Lewandowska    

EasySend logo pion rgb