Rewelacyjny występ młodych łuczniczek i łuczników

Ludwikowice Kłodzkie  były areną zmagań  najlepszych młodziczek i  młodzików podczas rozegranych w dniach 07-08.09.2013 r. łuczniczych mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej.
 Nasze zawodniczki  startujące w kategorii  młodziczek starszych  wywalczyły   złoty medal   w klasyfikacji  drużyn  w składzie :

Pyzowska Paulina,

Ciszewska Marta,

Wysocka Dominika,

Kucharczyk Katarzyna.

Indywidualnie najlepsza z naszych zawodniczek Pyzowska Paulina zdobyła brązowy medal  ,

Ciszewska Marta  zajęła VIII miejsce, Wysocka Dominika  zajęła IX  i Kucharczyk Katarzyna  była XI.

W klasyfikacji  mikstów  srebrny medal  zdobyli   Pyzowska Paulina i Miazga Mikołaj.

W młodzikach młodszych  bardzo dobry rezultat wystrzelała  Ciszewska Zofia i  wywalczyła IV  miejsce na dystansie 2x20m.

W  młodzikach starszych  drużyna w składzie: Miazga Mikołaj, Jankowski Jonatan, Konarski Sebastian zdobyła  IV  miejsce  a  indywidualnie   Miazga Mikołaj  zajął  XII miejsce .

Był to najlepszy występ  naszych zawodników w kategorii młodzików w historii klubu gdyż aż trzy nasze zawodniczki   zajęły miejsca  w pierwszej  dziesiątce.

Serdecznie gratulujemy  naszym zawodniczkom i zawodnikom oraz trenerowi  Ryszardowi Potulskiemu uzyskanych wyników. Tak wyglądała tarcza naszej zawodniczki Pauliny Pyzowskiej  podczas strzelania specjalnego "do Maka" zakończonego zwycięstwem Pauliny.
Tak wyglądała tarcza naszej zawodniczki Pauliny Pyzowskiej  podczas strzelania specjalnego  "do MAKA" którego konkurs zakończył