Aktualności

Festyn Świąteczny na rzecz dzieci z onkologii coraz bliżej .....

plakat akcji

Smoki z MRKS Gdańsk włączyły się w Akcję Charytatywną na rzecz dzieci z onkologii organizowaną przez TriMamę , której finał odbędzie się już w najbliższą niedzielę 3 grudnia.

Cieplutkie vouchery na treningi z drużyną smoczych łodzi czekają i    dziś przekazujemy  partię kolejnych fantów na niedzielny festyn na rzecz dzieci z onkologii.

Cel szczytny i pomoc bardzo potrzebna więc zapraszamy do dzielenia się . Nasz smoczy kolega Bogusław przekazał na sprzedaż takie cudo - dres adidasa założony raz na dekorację medalową reprezentacji Polski na mistrzostwa Świata w Poznaniu

Bogusław dar

Dres jest duży w razie czego jakby ktoś chciał zakupić na rzecz dzieci . Zapraszamy serdecznie - przyłączcie się .  Będzie rodzinnie, ciepło i świątecznie. Przybywajcie całymi rodzinami, kupujcie wyjątkowe prezenty świąteczne - artykuły dostarczone przez darczyńców , ozdoby świąteczne wyrabiane ręcznie oraz pyszne smakołyki.  Cały dochód z kiermaszu zostanie przekazany na wyjątkowy cel dla dzieci z onkologii.  Więcej informacji u Doroty Rajczyk oraz na FB .

Ergowiosła 2017

Sobota 18.11.dla naszych zawodników była pełna wrażeń. Jesteśmy po kolejnych zawodach z cyklu „Gdańskie Ergowiosła”.

Nasi zawodnicy wystartowali w trzech konkurencjach: chłopcy 2005 i młodsi (500m) oraz sztafety damskie i męskie na dystansie 2000m (4x500m).W konkurencji Pań wystawiliśmy dwie załogi, nasze zawodniczki dzielnie walczyły i zajęły 2 i 3 miejsce ulegając bardzo silnej osadzie „KS Przygoda”. Natomiast nasi Panowie stoczyli pasjonujący bój z mocnymi rywalami i zajęli fenomenalne drugie miejsce, ulegając jedynie osadzie wioślarzy z Gdańska o zaledwie 0,5s. Zajęte miejsce bardzo satysfakcjonuje ponieważ pokonaliśmy m.in silny zespół SUPERMOCNI AWFiS Gdańsk w składzie: Adam Korol (Mistrz Olimpijski z Pekinu), Miłosz Jankowski (Mistrz Świata), Mateusz Biskup (tegoroczny wicemistrz świata) oraz Piotr Buliński - trener reprezentacji Polski w wioślarstwie).

Wyniki szczególnie ciszą ponieważ we wszystkich konkurencjach 100% zawodników to członkowie naszego klubu MRKS Gdańsk z sekcji smoczych łodzi z czego jesteśmy ogromnie dumni.

Deserem dnia był rywalizacja naszych najmłodszych zawodników Szymona Wojdy oraz Kamila Afeltowicza na dystansie 500m. Chłopcy dzielnie walczyli w pierwszych w swoim życiu wyścigach na ergometrach wioślarskich.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę naszego sponsora Decathlon Przymorze za ufundowanie koszulek startowych. 
Gratulujemy najmłodszym, seniorom oraz przeciwnikom za sportową rywalizację i piękne widowisko!!!

Regaty smoczych łodzi DOMINIK 2017 - lista startowa

Zgłoszenie imienne do XXI Regat smoczych łodzi DOMINIK 2017:

wersja word

wersja pdf

Regaty smoczych łodzi DOMINIK 2017

 W dniu 5 sierpnia odbyły się  XXI regaty Smoczych Łodzi "Dominik 2017"

 

Lista zgłoszonych Załóg do Regat z okazji Dni Gdańska

Lista zgłoszonych Załóg do XII Regat smoczych łodzi z okazji obchodów Dni Gdańska.

Termin zawodów: 27.05.2017r.

Miejsce zawodów: Gdańsk, Motława - od mostu przy Zielonej Bramie do Żurawia.

Termin zgłoszeń: 22.05.2017r.

 

Czytaj więcej...


EasySend logo pion rgb