Medale naszych zawodników na Mistrzostwach Polski

W dniach 22-23.06.2013 r. w Bydgoszczy odbyły się IX Mistrzostwa Polski Łodzi Smoczych w których startowała bardzo liczna reprezentacja naszego klubu. Juniorzy zdobyli złoty medal na dystansie 500 metrów i srebrny na dystansie 200 metrów przygrywając z załogą PSZS z Malborka.  W kategorii seniorów w konkurencji MIKST na dystansie 500 i 200 metrów  zdobyliśmy srebrne medale  ulegając tylko Spójni Warszawa . Tak samo zakończyła się rywalizacja w kategorii Senior OPEN . Na dystansie 200 i 500 metrów  srebrne medale zdobyła nasza załoga a „złoto” dwukrotnie wywalczył zespół  Spójni Warszawa.


Wyniki uzyskane przez zawodników MRKS „Gdańsk” potwierdziły, w kategorii Juniorów, wraz z PSZS z Malborka, jesteśmy najlepszym klubem w Polsce natomiast nasi Seniorzy przygrywają tylko ze Spójnią Warszawa.   

wyniki szczegółowe IX Mistrzostw Polski :  
files/Wyniki 20M_Polski I dzień

files/Wyniki Mistrzostw Polski II dzień .pdf


EasySend logo pion rgb