Festyn Świąteczny na rzecz dzieci z onkologii coraz bliżej .....

plakat akcji

 

Smoki z MRKS Gdańsk włączyły się w Akcję Charytatywną na rzecz dzieci z onkologii organizowaną przez TriMamę , której finał odbędzie się już w najbliższą niedzielę 3 grudnia.

Cieplutkie vouchery na treningi z drużyną smoczych łodzi czekają i    dziś przekazujemy  partię kolejnych fantów na niedzielny festyn na rzecz dzieci z onkologii.

Cel szczytny i pomoc bardzo potrzebna więc zapraszamy do dzielenia się . Nasz smoczy kolega Bogusław przekazał na sprzedaż takie cudo - dres adidasa założony raz na dekorację medalową reprezentacji Polski na mistrzostwa Świata w Poznaniu

Bogusław dar

Dres jest duży w razie czego jakby ktoś chciał zakupić na rzecz dzieci . Zapraszamy serdecznie - przyłączcie się .  Będzie rodzinnie, ciepło i świątecznie. Przybywajcie całymi rodzinami, kupujcie wyjątkowe prezenty świąteczne - artykuły dostarczone przez darczyńców , ozdoby świąteczne wyrabiane ręcznie oraz pyszne smakołyki.  Cały dochód z kiermaszu zostanie przekazany na wyjątkowy cel dla dzieci z onkologii.  Więcej informacji u Doroty Rajczyk oraz na FB .


EasySend logo pion rgb                   MinisterstwoSiT