Tenis stołowy

Witamy sympatyków tenisa stołowego

 

 

 

    Zamieszczone tutaj informacje mają mają przybliżyć to, czym żyje sekcja i jej zawodnicy, co oferuje ona sympatykom tej dyscypliny sportu, zarówno tym starszym jak i dzirciom oraz młodzieży szkolnej.

    Chcemy zamieszczać tutaj informacje o bieżących wydarzeniach sportowych z udziałem naszych zawodników a także wyniki sportowe uzyskiwane przez nich.

    Będziemy również informować o zawodach organizowanych na naszej hali oraz zamierzeniach klubu w odniesieniu do tenisa stołowego.

    Sukcesywnie przypominać będziemy największe sukcesy klubu i postacie naszych najlepszych zawodników, trenerów, działaczy i sponsorów.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

 

    Sekcja tenisa stołowego MRKS Gdańsk zajęcia treningowe prowadzi na swojej hali zlokalizowanej na Zaspie przy ul. Meissnera 1 ( w pobliżu byłego pasa startowego).

  Wejście do hali znajduje się pod widoczną obok tablicą informacyjną.

   Hala wypsażona jest w 16 stołów (kortów do gry), posiada szatnie z natryskami, kawiarenkę klubową oraz trybuny dla widzów. 

 

 

 

  Treningi odbywają się od 5 - 6 razy w tygodniu zazwyczaj w godzinach od  16 - 20 w grupach wyczynowej i naborowej. Ponadto w godzinach przedpołudniowych z hali korzystają uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawoewj nr 80 (znajdującej się w pobliżu hali).

Hala z dużym powodzeniem udostępniana jest sympatykom tenisa stołowego.

 

   
   

EasySend logo pion rgb                   MinisterstwoSiT