Tenis stołowy

I liga tenisa stołowego kobiet - wysokie zwycięstwo naszej drużyny

Tenisistki stołowe naszego klubu w pierwszym meczu pokonały w Inowrocłąwiu IKTS Notec w stosunku 9:1. Gratulijemy

Czytaj więcej...

Nabór dzieci do sekcji tenisa stołowego

 

Sekcja tenisa stołowego ogłąsza nabór chłopców i dziewcząt:

  1. Termin naboru: od 1-go września 2016 r. do 30 listopada 2016 r
  2. Miejsce naboru: Hala tenisa stołowego Gdańsk u. Meissnera 1
  3. Nabór podsatwowy: cłopcy i dziewczęta do 10 roku życia; nabór dodatkowy: chłopcy i dziewczęta 1- 13 lat
  4. Sprzęt jaki aplikant powinien ze soba przynieśc na sprawdzian umiejętności: ubiór sportowy(koszylka, spodenki,obuwie sportowe i ewentualnie rakietka)
  5. Przewidziana miesięczna odpłatność za uczęszczanie dziecka na treningi: pierwszy miesiąc próbny - bez opłaty; kolejne miesiące ( w zależności od liczby treningów w tygodniu) od 50-100zł
  6. Telefon kontaktowy: 602 316 717
  7. Adres internetowy: mrks.pl
  8. Zapisy: od poniedziałku do piątku od godz. 16 - 20.

Czytaj więcej...

Dostępność hali tenisa stołowego

Uprzejmie informujemy, że hala tenisa stołowego naszego klubu /Gdańsk-Zaspa ul. Meissnera 1/jest udostępna od poniedziałku do piątku od godz. od 10-tej do 12-tej i od 16-tej do 22-iej. Hala może być udostępniona grupom ponad 6  osobowym w innych terminach po zgłoszeniu telefonicznym /58 7620728 lub 602316717/.

Witamy sympatyków tenisa stołowego

 

 

 

    Zamieszczone tutaj informacje mają mają przybliżyć to, czym żyje sekcja i jej zawodnicy, co oferuje ona sympatykom tej dyscypliny sportu, zarówno tym starszym jak i dzirciom oraz młodzieży szkolnej.

    Chcemy zamieszczać tutaj informacje o bieżących wydarzeniach sportowych z udziałem naszych zawodników a także wyniki sportowe uzyskiwane przez nich.

    Będziemy również informować o zawodach organizowanych na naszej hali oraz zamierzeniach klubu w odniesieniu do tenisa stołowego.

    Sukcesywnie przypominać będziemy największe sukcesy klubu i postacie naszych najlepszych zawodników, trenerów, działaczy i sponsorów.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

 

    Sekcja tenisa stołowego MRKS Gdańsk zajęcia treningowe prowadzi na swojej hali zlokalizowanej na Zaspie przy ul. Meissnera 1 ( w pobliżu byłego pasa startowego).

  Wejście do hali znajduje się pod widoczną obok tablicą informacyjną.

   Hala wypsażona jest w 16 stołów (kortów do gry), posiada szatnie z natryskami, kawiarenkę klubową oraz trybuny dla widzów. 

 

 

 

  Treningi odbywają się od 5 - 6 razy w tygodniu zazwyczaj w godzinach od  16 - 20 w grupach wyczynowej i naborowej. Ponadto w godzinach przedpołudniowych z hali korzystają uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawoewj nr 80 (znajdującej się w pobliżu hali).

Hala z dużym powodzeniem udostępniana jest sympatykom tenisa stołowego.

 

   
   

EasySend logo pion rgb