Aktualności tenisa stołowego

XII Turniej Tenisa Stołowego "OMIDA OPEN" dla amatorów i weteranów 11 marca 2017 r. - 15.30

Zapraszamy na XII Turniej "OMIDA OPEN" Zapisy do godz. 15.30, początek gier  16.00.

Udany start Mai Miklaszewskiej na Mistrzostwach Polski Seniorów w Cżestochowie

Prawo startu w 85. Indywidualnych Mistzrsotwach Polski w Częstochowie wywalczyły cztery nasze zawodniczki: Agnieszka Kaczmarek (19. nr startowy), Marta Krajewska (40 nr startowy), Honorata Olczak (44. nr startowy) i Maja Miklaszewska (45 nr startowy). Sądząc po rankingach nasze zawodniczki nie należały do faworytek mistrzostw a jechały wywalczyć jak najwyższe lokaty. Z saysfakcją możemy odnotować start najmłodzszej zawodniczki z naszej ekipy, bo juniorki jeszcze 2 lata, Mai Miklaszewskiej, która sprawiłą największą niespodziankę turnieju pań eliminując w walcze o 1/8 finału roztawioną z nr 4. Klaudię Kusińską (GLKS Nadzarzyn), która pokonała w stosunku 4:3, po pięknej i skutecznej grze.

Czytaj więcej...

Pierwszy start na zawodach ogólnopolskich najmłodszych pingpongistów

Czwórka naszych najmłodszych pingpongistów wystartowała w II Grand Prix Polski Żaków, który rozegrano 21-22 stycznia w Gdańsku. Był to ich pierwszy start. Najlepiej wypadła Marta Zimnicka (33 m) i Rafał Formela (43 m.). Kolejny start za dwa miesiące na III Grand Prix w Kwidzynie.

Czytaj więcej...

I liga tenisa stołowego kobiet - MRKS Gdańsk - Stella Niechan Gniezno 8:2

Pingpongistki naszego klubu wygrały na własnej hali drugi mecz rundy rewanżowej I ligi ze Stellą Gniezno w stosunku 8:2 i zajmują drugie miejsce w tabeli ze stratą 2 punktów do SCKiS Hals Wadwicz Warszawa.

Czytaj więcej...

Pingpongistki MRKS Gdańsk wiceliderkami rogrywek I ligi grupy północnej

Po pierwszej od ponad roku porażce 4:6 z drużyna HALS WADOWIC Warszawa nasze tenisistki stołowe zmobilizowały sie i wysoko pokonały w wyjazdowym meczu ATs Białystok 8:2 Gratulujemy

Maksymilian Alot i Julia Witkowska wywalczyli Awans do I Grand Prix tenisa stołowego

W rozegranych w ramach VIII Festiwalu Tenisa Stołowego rozegranego w Żukowie awans do I Grand PriX Modzików a także I Grand Prix Kadetów wywalczył zawodnik naszego klubu Maksymilian Alot.

Czytaj więcej...

Sparing - sympatyczną i pożyteczna formą trenigu

Jedną z form treningu są sparingi. Takie sympatyczne spotkania zaplanowali trenerzy GKTS i MRKS - Grzegorz Nurzyński i Marcin Ściblak. Poniżej migawki z pierwszego spotkania.

Czytaj więcej...

Migawki ze startów i sparingów naszych zawodników

Nasi najmłodsi zawonicy z powodzeniem także startują w zawodachb szkolnych. Adrianna Licbarska odnotowała podium (pierwsze miejsce w drużynie) a także medale w rozgrywkach indywidualnych. Gratulujemy.

Czytaj więcej...

Bartek Czerwiński ("- 45"), Zbigniew Kuziemkowski ("+45") i Piotr Szantyr ("+60") zwyciężcami IV Turnieju "OMIDA OPEN"

W miniona sobote na naszej hali rozegrano IV Turniej "OMIDA OPEN". W kategorii "-45" zwyciężył Bartosz Czerwiński, w kategorii "+45" najlepszym był Zbigniew Kuziemkowski a w kategorii"+60" pierwsze miejsce zajął Piotr Szantyr. Gratulijemy. Kolejny, piaty turniej "OMIDA OPEN już 29 października br. Zapraszamy.

"-45" Wyniki i Klasyfikacje:

"+45"  "+$%" Wyniki i Kalsyfikacja

"+60" Wyniki i Klasyfikacja

 

VII Turniej Tenisa Stołowego "OMIDA OPEN"

W sobotę na naszej hali tenisa stołowego na Zaspie odbył się już 7. turniej "OMIDA OPEN" dla amatorów i weteranów. Sam turniej poprzedziła miła uroczystość, podczas której Prezes klubu p. Włodzimierz Schmidt podziękował p. redaktorowi Pawłowi Kowalskiemu - opiekunowi medialnemu turniejów o Puchar Dziennika Bałtyckiego, za ponad dwudzietoletnią troskę o ten turniej. W uroczystości i w turnieju wziął także udział Prezes firmy "OMIDA" - symbolicznie przejmując tradycję poprzednich 24 edycji tego turnieju. W trakcie tej uroczystości wręczono czołowym 10. każdej kategorii wiekowej koszulki tego turnieju. A dalej już turniej toczył sie normalnym trybem i dominowały ciekawe i zacięte pojedynki.

Czytaj więcej...

Wyniki III Turnieju "OMIDA OPEN" - Mariusz Wołowiecki, Zbigniew Kuziemkowski i Marek Andrzejczak najlepsi w swoich kategoriach wiekowych

W sobotie popołudnie 66 zawodniczek i zawodników uczestniczyło w trzecim Turnieju "OMIDA OPEN" . W kategorii "= 60" zwyciężył Marek Andrzejczak przed Lechem Brzeskim, w kategorii "+ 45" najlepszym był Zbigniew Kuziemkowski przed Markiem Wiśniewskim, a w kategorii"- 45" w finałowym pojedynku Mariusz Wołowiecki pokonał Adama Dudzicza. Kolejny czwarty turniej odbędzie się 15 października o godz. 15.30. Zapraszamy

Czytaj więcej...

Niespodzianki w VI turnieju OMIDA OPEN

W szóstym turnieju "OMIDA OPEN" zanotowano szereg niespodzianek, które uatrakcyjnuły ten popularny turniej. W kategorii "- 45" liderów klasyfikacji pogodził Robert Wołowiecki (bezpunktowiec), który w finale pokonał Tomasza Buczkowskiego. W kategorii "+45) lider klasyfikacji po 5. turniejach Zbigniew Kuziemkowski nie wyszedł z grupy, a wicelider  Dariusz Molenda zajął dopiero 10. miejsce. Zwyciężył MIchał Klassa, który w finale pokonał Leszka Gregorczyka. Wśród najstarszych (+60) zwyciężył Marek Andrzejczak przed Eugeniuszem Góreckim/

 

II "Rodzinny wieczór z tenisem stołowym" - turniej drużyn rodzinnych - 30 września 2016 r. godz. 18. Hala MRKS Gdańsk

Już po raz drugi MRKS Gdańsk wspólnie z Pomorska Federacja Sportu w Gdańsku zapraszają sympatyków tenisa stołowego do wzięcia udziału w "Rodzinnym wieczorze z tenisem stołowym" i wystartowania w turnieju drużyn rodzinnych. Zespół rodzinny to dwuosobowa drużyna /rodzic, brat, siostra, wujek, ciocia , dziadek lub babcia/, spośród których tylko jedna osoba może być zawodnikiem trenującym w klubie sportowym.

Czytaj więcej...

Weterani i amatorzy rozpoczeli nowy sezon rozgrywek 2016/2017 - wyniki I Turnieju Tenisa Stołowego 'OMIDA OPEN"

Podczas VIII Festiwalu Tenisa Stołowego, który odbył się w pięknej hali sportowej w Żukowie, zainaugurowali także XXV edycję turniejów "OPEN" Amatorzy i Weterani. Sponsorem głownym tej edycji jest OMIDA - firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie transportu morskiego, lotniczego i drogowego. W tym sezonie turnieje będą rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych: "OMIDA OPEN 45", "OMIDA OPEN 60" i "OMIDA OPEN +60". 

Czytaj więcej...


EasySend logo pion rgb