Nabór - szkółka dla dzieci tenisa stołowego

Ferie zimowe z tenisem stołowym - zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych na nasza halę

Klub nasz zaprzsza uczniów szkól podstawowych - klasy I - V - na zajęcia tenisa stołowego, które odbywają się na naszej hali /Gdańsk = Zaspa ul. Meissnera 1/podczas ferii zimowych w każdy poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w dwóch sesjach I - od 13.00 - 15.00 i druga  od 18.00 do 20.00. Podczas tych zajęć odbywa się "zimowy nabór " młodych adeptów do sekcji tenisa stołowego. Obowiązuje strój sportowy. Rakietki i piłeczki są dostępne na miejscu. Zapraszamy !!!!!.

Czytaj więcej...

Nabór do szkółek tenisa stołowego

Sekcja tenisa stołowego naszego klubu rozpoczęła nabór do dwóćh szkółek tenisa stołowego. Pierwsza to "Szkółka dla dziewczynek" w wieku od 6 - 10 lat. Druga - "Szkółka dla chłopców" w wieku od 6 do 10 lat. Zajęcia w ramach szkółek odbywają się we wrześniu w poniedziałek, wtorek i czwartek od godz. 18 - 20 w naszej hali sportowej przy ul. Meissnera 1. treningi oprócz nauki gry obejmują gry i zabawy oraz ćwiczenia ogólnorozwojoe. Obowiązuje strój sportyowy, zaświadczenie lekarskie o możliwości uprawiania tenisa stołowego i minimum dellaracja uczestnictwa w terningach 2 razy w tygodniu. Każda ze szkółek będzie liczyła do 10 zawodników. Pozostali chętni mogą zapisać się do szkółki ogólnej, w której kryterium wiekowe nie jest istotne. Zapraszamy do uczestnictwa i zainteresowanie się tenisem stołowym. Pozostałę informacje na plakacie.

Czytaj więcej...

Szkółka tenisa stołowego MRKS Gdańsk zaprasza

 Sekcja tenisa stołowego naszego klubu zaprasza dzieci w wieku od 7 -10 lat do "szkółki tenisa stołowego". Zajęcia podstawowe odbywają się w każdy poniedziałek, wtorek i piątek od godz. 18-20. W tych terminach można obejrzeć zajęcia treningowe oraz uzyskać szczegółową informację dotyczącą zasad udziału w zajęciach. informację można także uzyskać pon nr telefonu 602 316 717. Zapraszamy.

Czytaj więcej...


EasySend logo pion rgb