Na starcie tych już tradycyjnych zawodów, które są rozgrywane z okazji Dnia Dziecka, a ich organizatorem jest Miasto Gdańsk i nasz klub, stanęło 57 dziewcząt chłopców  ze szkół podstawowych. W kategorii „skrzatka” zwyciężyła Natalia Czarnecka z SP nr 1 z Działdowa przed Zofią Olszewską SP Gdynia i Zofią Lewandowską z SP 80 Gdańsk. Wśród skrzatów zwyciężył Mikołaj Stosio z SP Aleksandra Dohy Gdańsk, przed Adamem Zdybem /SP 80 Gdańsk) i Szymonem Wilczkiem  /SP 39 Gdańsk/. W kategorii „żaczka” zwyciężyła Hanna Kucianka / SP 14 Ostróda/ przed Amelią Laska i Zuzanną Wesela /obie SP 80 Gdańsk/. Turniej żaków wygrał Witold Gepert /SP Niedźwiednik/ przed Stanisławem Surmackim  /SP „De la Sale” Gdańsk/ i Władysławem Kaniewskim /SP 39 Gdańsk/. Wśród młodziczek najlepsza była Natalia Czarnecka /SP nr 1 Działdowo/ przed Nadią Grzywacz /SP Straszyn/ i Hanną Kucianka /SP 14 Ostróda/. W turnieju młodzików tryumfował Tomasz Iwanowski /SP 76 Gdańsk/ przed Michałem Krajewskim /SP 76 Gdańsk/ i Patrykiem Matuszewskim /SP Osowa/. Zdobywcy miejsc 1-3 w każdej kategorii otrzymali puchary, zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-4 – medale  a zawodnicy kategorii skrzat medale uczestnictwa w mistrzostwach.